Kobieta-Żona-Mama-Dom-Praca czyli jak w zgodzie z sobą, łączyć kobiece role życiowe??

Jestem kobietą. Jestem mamą dwójki synów. Jestem żoną. Jestem gospodynią domową.Jestem aktywna zawodowo 11 lat. Przez te wszystkie lata godzę, życie zawodowe i prywatne. Czy udaje mi się to? Przyznam, że bywało różnie. Bo to kolejny proces, którego każda z nas się uczy. Teraz mogę uczciwie powiedzieć, że dzięki Bogu jest dobrze. Przy czym to konsekwentna praca, którą wkładam w wdrażanie wiedzy w moją codzienność, by ta, była łatwiejsza i weselsza. To nie gotowy prezent, to proces! I nie piszę tego po to, by się chwalić, tylko po to, by zachęcić Ciebie do podjęcia wysiłku i wyruszenia w drogę świadomego i odpowiedzialnego układania swojego życia w zgodzie z sobą i z otoczeniem. Jeśli tylko zechcesz, możesz zaprosić do tej przygody Ducha św., który Ci pomoże realizować szczęście i spokój w prozie Twojej codzienności. Osobiście Cię do tego zachęcam. Wszystko, to nie opowieści o nierealnym i idyllicznym życiu, tylko realna i praktyczna droga, w którą możesz wyruszyć już dziś, stawiając pierwszy krok i zapisując się na szkolenie, które przygotowałam dla kobiet i które da Ci narzędzia i wskazówki jak zacząć i jak układać swoją codzienność, byś żyła w pełniejszym szczęściu i spełnieniu.

Dlaczego to robię?

Bo Dziś kiedy już sporo rzeczy poukładałam w sobie i z otoczeniem. I już dotarłam do miejsca, w którym chciałam być. I już robię to co zawsze chciałam robić. Często słyszę od moich rówieśniczek, że trudno im wszystkie obowiązki pogodzić. Mówią mi, że są zmęczone i czasem nie dają rady. I czasem słyszę, że mnie podziwiają.  Na takie słowa odpowiadam, że Tu nie ma co podziwiać tu trzeba działać. Wiem jak łatwo o niezrozumienie, niezadowolenie i frustrację. Obserwuję realne napięcia w relacjach z bliskimi. Sama też ich często doświadczam.  Kiedy słyszę jak inne kobiety opowiadają mi o swoich trudnościach budzi się wówczas we mnie zrozumienie niesionego bagażu. Wiem jak czasem bywa trudno  i wiem już jak można temu zapobiec. Przynajmniej w większej części. Jest jeden warunek. Kończysz z narzekaniem, opuszczasz swoją strefę komfortu, która jest już niewygodna i świadomie wyruszasz w nową drogę odpowiedzialności. Dziś już wiem co można zrobić, by życie codzienne było lżejsze i spokojniejsze. I chętnie się z Tobą tą wiedzą podzielę. Kobiece serce to projekt, który powstał z misją  dla kobiet, by umocnić kobiece serca w prozie codzienności. Na wszystko, bowiem w życiu jest czas. Jest czas wzmożonego wysiłku i czas odpoczynku. Ten trudniejszy czas często determinuje naszą przyszłość. Dziś już wiem, że stosując pewne metody układania rzeczywistości własnej, życie staje się prostsze, spokojniejsze, stabilniejsze i szczęśliwsze. W odpowiedzi na obserwowane i zdefiniowane potrzeby kobiecych serc, posiłkując się również osobistym doświadczeniem. Przygotowałam Szkolenie prowadzone metodą warsztatową dla kobiet chcących nauczyć się zasad, które pomogą godzić wszystkie pełnione przez nas role w zgodzie z sobą, z otoczeniem i Bożym Planem.

Kawałek szerszej mojej historii w temacie kobiecych ról  dostępny na blogu

 http://monikawitas-szkolenia.pl/index.php/2018/12/17/kobieta-zona-mama-dom-praca/

Jeżeli widzisz siebie w powyższym opisie to znaczy, że to szkolenie jest dla Ciebie. Przyjdź !! Wiele zyskasz niewiele tracąc. To szkolenie powstało z myślą o wszystkich kobietach, by nasze życie stało się prawdziwsze i szczęśliwsze!!

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu:

 • Będziesz przyglądać się potrzebom swoim, swojej rodziny i otoczenia
 • Nauczysz się ustawiać priorytety zgodnie z sobą, Twoją rodziną i pracą
 • Nauczysz się efektywnie planować
 • Nauczysz się określać i realizować cele
 • Zwiększysz swoją świadomość emocjonalną
 • Poznasz i nauczysz się stosować emocje jako narzędzie do komunikowania się z samą sobą
 • Dowiesz się dlaczego często mamy wrażenie, że wyraziliśmy się jasno a otoczenie nas nie zrozumiało lub zrozumiało coś zupełnie innego
 • Nauczysz się szybko i łagodnie reagować na nieporozumienia
 • Poznasz zasady asertywnej komunikacji werbalnej
 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych
 • Będziesz się świetnie bawić
 • Spędzisz dobry czas i poznasz nowe osoby
 • Będzie kawa/herbata i poczęstunek
 • Będzie przyjemnie i praktycznie:)
 • Szkolenie będzie zawierało Bożego ducha i chrześcijańskie wartości

I to wszystko podczas 2-dniowego warsztatu ze mną na który już dziś zapraszam Ciebie i Twoje koleżanki. Jeśli uważasz, że ta propozycja komuś się przyda lub mogłaby kogoś zainteresować proszę o udostępnienie jej znajomym.

Szkolenia będą prowadzone metodą warsztatową. Celem szkleń jest jak najwyższa efektywność uczenia się poznanych treści. Chcę by pozyskana wiedza służyła w praktyce dlatego będziemy również ćwiczyć pozyskane nowe umiejętności.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!!

e-mail: monika@monikawitas-szkolenia.pl

lub telefonicznie 506456817

MW

Trener prowadzący

Monika Witas Mediator i Trener biznesu i rozwoju osobistego

więcej o mnie

%d bloggers like this: