Siła w Relacji to Siła w Biznesie

Siła w Relacji to projekt szkoleniowy w którego skład wchodzi cykl szkoleń prowadzonych metodą warsztatową dla przedsiębiorców z segmentu mikro i MSP, oraz osób wykonujących tzw. wolne zawody w szczególności Mediatorów, Prawników, Adwokatów, Radców Prawnych, Lekarzy, Lekarzy Stomatologów i Księgowych.

Celem szkoleń jest budowanie prawidłowych i efektywnych relacji biznesowych w oparciu o konkretną wiedzę psychologiczną i moje wieloletnie doświadczenie zawodowe. Wiem, że konkretna ekspercka wiedza techniczna z zakresu prowadzonej działalności to jedno a wiedza z zakresu budowania długotrwałych relacji z kontrahentami i pracownikami, prowadzenia skutecznych negocjacji, wiedza z zakresu komunikacji i efektywnego zarządzania konfliktem jest drugim ważnym członem przedsiębiorczości, koniecznym w osiąganiu sukcesów biznesowych. Siła bowiem leży w Relacjach międzyludzkich. W odpowiedzi na wymienione wyżej potrzeby stworzyłam program dla przedsiębiorców i wolnych zawodów, by Wasze firmy skutecznie się rozwijały, a Wy razem z nimi.

MW

Trener prowadzący Monika Witas. Więcej o mnie na Blogu

KIM JESTEM I PO CO TO WSZYSTKO?

Autorem a zarazem właścicielem projektu Relacje w Biznesie i w chodzących w jego skład  programów szkoleniowych prezentowanych w ofercie jest Monika Witas-szkolenia i mediacje.

Kopiowanie, przekazywanie i wykorzystywanie części lub całości treści zawierających się w projekcie bez zgody właściciela jest zabronione

MW

%d bloggers like this: