Skrzydlaty Domek

Skrzydlaty Domek u Kasi Wieja wspaniałej, Bożej i dzielnej kobiety. Dziś to domowe przedszkole prowadzone z pasją i z miłości do dzieci i rodzin. Dziś to również miejsce dla kobiet, gdzie raz w miesiącu p. Kasia organizuje wspierające spotkania dla kobiet Urzekające jak Maryja, które odbywają się w pierwsze soboty miesiąca. Skrzydlaty Domek to również Fundacja Niebo na Ziemi centrum rodzin.

W ubiegłym miesiącu otrzymałam od Kasi zaproszenie jako gość do Urzekających jak Maryja, by podzielić się swoim świadectwem i swoją historią. Miałam zaszczyt opowiedzieć Kim jestem i po co to wszystko i jaką w tym wszystkim Maryja matka Boża pełniła rolę. Bo gdyby nie Ona, gdyby nie Bóg nie było by tego wszystkiego co jest dziś.

To był początek naszej współpracy !!

Ruszamy z moim autorskim projektem Kobiecego Serca, czyli cyklem szkoleń dla kobiet, które organizuję w Skrzydlatym Domku. Z kolei niektóre ze spotkań Urzekających jak Maryja, będą ubogacone o zajęcia warsztatowe, które będę miała zaszczyt poprowadzić, realizując przy tym elementy projektu Kobiece Serce.

Dzięki tej współpracy mamy Kobiece Serce w Skrzydlatym Domku.

Monika Witas i Kasia Wieja