Sięgnij po Asertywność

SIĘGNIJ PO ASERTYWNOŚĆ !!!

Kiedyś myślałam, że jestem asertywna, byłam jednak bardziej agresywna niż asertywna. Codziennie obserwuję ludzi i relacje jakie tworzą i budują. Widzę głęboką potrzebę trenowania asertywnych umiejętności w oparciu o  konkretną wiedzę psychologiczną i konkretne wskazówki. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyłam warsztat Sięgnij po Asertywność. W efekcie powstał

Cykl warsztatów z budowania asertywnej postawy i komunikacji z sobą i otoczeniem, w ramach programu Relacje i Rodzina, przy Bazylice św. Antoniego w Rybniku.

Wyobraź sobie, że:

Szef zapowiada,że jutro tj. piątek po godzinach pracy organizuje spotkanie integracyjne i nie przyjmuje żadnych usprawiedliwień nieobecności i jest to polecenie służbowe.

Ty z kolei masz zaplanowany piątkowy wieczór z rodziną. Miała być wspólna kolacja, film i po odłożeniu dzieci spać, romantyczny wieczór z mężem/żoną.

Co robisz?

Idziesz czy odmawiasz?

Jeśli odmawiasz jak to robisz?

Wymyślasz jakieś ważne przeciwwskazanie i że naprawdę byś bardzo chciał ale nie możesz.

Lub, że się właśnie rozchorowałeś i bardzo boli Cie głowa,brzuch i musisz do domu. I mnożysz usprawiedliwienia i wymówki?

Lub godzisz się dławiąc w sobie niezadowolenie i frustrację. Wiesz, że rodzina będzie zawiedziona. W myślach przezywasz szefa?

I najważniejsze pytanie. Jak się z tym wszystkim czujesz? Trapią Cię wyrzuty sumienia? Złościsz się i czujesz się bezradny a w myślach obwiniasz szefa i siebie?

Jeśli tak… To znaczy, że ten warsztat jest dla Ciebie!!

Zdarza się, że czujesz się zakłopotany i nie wiesz co zrobić jak zareagować kiedy ktoś Ci ubliża, traktuje protekcjonalnie, lub też ktoś przychodzi spóźniony na spotkanie?

Jeśli tak… To również znaczy, że ten warsztat jest dla Ciebie!!

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu/warsztacie:

  • Zwiększysz swoją świadomość emocjonalną
  • Pozyskasz wiedzę na temat roli emocji w Twoim życiu
  • Nadasz wartość swoim potrzebom
  • Zwiększysz pewność siebie i odwagę
  • Nauczysz się skutecznie odmawiać bez poczucia winy
  • Nauczysz się zasad asertywnej komunikacji
  • Poznasz różnice między asertywnością a agresją
  • Nauczysz się w sposób łagodny i stanowczy stawiać granice i bronić swoich granic
  • Będziesz się świetnie bawił

I to wszystko podczas 3-dniowego warsztatu ze mną na który już dziś zapraszam Ciebie i Twoich znajomych. Jeśli uważasz, że ta propozycja komuś się przyda lub mogłaby kogoś zainteresować proszę o udostępnienie jej znajomym.

III-cia Edycja warsztatu odbędzie się

08 marzec 2019r. piątek od 17:00 – 20:00

09 marzec 2019r. sobota od 9:00 – 17:00

17 marzec 2019r. sobota od 9:00 – 17:00

Nie zwlekaj i Zapisz się już dziś!!

monika@monikawitas-szkolenia.pl

lub telefonicznie 506456817

Ilość miejsc jest ograniczona.

MW

W przerwie obiadowej będzie możliwość skorzystania z cateringu, który oferuje Restauracja Basztowa z Rybnika – koszt obiadu we własnym zakresie.  http://www.basztowa.pl/

W ramach warsztatu gwarantowana kawa, herbata, woda drobne przekąski. Ponadto każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe.

Warsztat odbędzie się w salce przy domu parafialnym Bazyliki św Antoniego w Rybniku w ramach programu realizowanego w parafii Relacje i Rodzina

Koszt warsztatu:

Cena rynkowa warsztatu to 1200 zł

W ramach programu Relacje i Rodzina realizowanego przy Parafii Bazyliki św. Antoniego w Rybniku i w współpracy z MonikaWitas-szkolenia – ofiara 430zł. Chcemy by program służył ludziom. Dlatego jeżeli okaże się, że podana ofiara jest nadal zbyt wysoka, będzie możliwość złożenia dobrowolnej kwoty.

http://monikawitas-szkolenia.pl/

https://www.facebook.com/SzkoleniaMonikaWitas/

http://bazylika.rybnik.pl/ogloszenia/relacje-i-rodzina-warsztaty-z-asertywnosci/http://bazylika.rybnik.pl/

%d bloggers like this: