OPINIE

Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w swoją prace. Warto się przełamać i skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia Bartek Sczansny

Polecam bardzo. Otrzymana wiedza upraszcza wiele spraw. Dziękuję – Darek Basiak

Z całego serca polecam Panią Monikę. Byłam u niej na mediacji. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. – Kamila

Dobry przewodnik potrafi otworzyć drzwi do miejsc, do których byśmy nigdy sami nie trafili. Monika jest właśnie takim przewodnikiem. Gorąco polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie i życie najbliższych na lepsze. Bezpieczna atmosfera, życzliwe podejście, profesjonalne przygotowanie. Kasia Mercik

Jeszcze raz dziękuję za naprawdę ciekawe i dające do myślenia szkolenie
AS – Prawnik

Warsztaty o asertywności bardzo pozyteczne- kompleksowa wiedza z podstaw psychologi i praktyka! / ,,stare nawyki będą się wkradaly nie od razu je wyplenimy”- ale już mamy narzędzia do zmiany- bardzo polecam Pania Monikę  ???warsztaty trafią zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dzieci ?????
 
Orinoko Szkolenia i Doradztwo Monia Ty te flipy robisz prze prze przepiękne!!!! I jesteś mega przykładem na to, gdzie można dojść przy pracowitości, działaniu i sercu do tego o się robi. Uwielbiam takich absolwentów mojej szkoły i moich szkoleń. To, że dzisiaj czegoś nie umiem lub nie potrafię nie stanowi dla Ciebie przeszkody!!!! Brawo TY!!!! I cieszę się niezmiernie, że profesjonalne prowadzenie warsztatów i treningów rozwojowych weszło do przestrzeni uduchowionej. I moja droga pozwól sobie porzucić chwilami ołówek, Twoja ręka już potrafi, już pamięta!!!!! Działaj dalej i pokazuj nam piękne swoje osiągnięcia!!!!!
 
Rzetelność, profesjonalizm i charyzma trenera. Kończąc udział w warsztatach zyskujesz dużo wiedzy i ćwiczeń praktycznych + materiały dodatkowe. Polecam szkolenia Pani Moniki!
 

Profesionalny trener, wspaniała kobieta, pełna radości i energii, kocha swoja pracę i ludzi. Szkolenie z asertywnosci pozostanie na długo w mojej pamięci, będę czekać na kolejne.Bardzo polecam?

Właśnie ukończylam szkolenie sięgnij po asertywnosc . Byl to piekny czas , duzo wiedzy , poznawalismy samych siebie i relacje z innymi . jestem bogatsza o nowe doswiadczenia . Wspaniala spokojna , naladowana dobra energią Monika . polecam

Monika dziękuję Ci za te warsztaty to był dla mnie wspaniały czas aby spojrzeć w swoje wnętrze te warsztaty mi w tym bardzo pomogły jesteś mistrzem w ich prowadzeniu Twoja wiedza i sposób prowadzenia to mistrzostwo dziękuję Bardzo jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie dobranoc :-* ??

W październiku uczestniczyłem w szkoleniu z Asertywności. Był to bardzo dobry czas dla mnie, za który dziękuję.
W głównej mierze doceniam wartość merytoryczną szkolenia, ale również dobrą energię Moniki, która bardzo dobrze opiekowała się uczestnikami szkolenia i dbała
o właściwy kierunek pracy grupy. Szczerze wszystkim polecam.

Szkolenie z Asertywności to był wyjątkowo owocny czas pełen refleksji nad samym sobą nad własnymi słabościami blokadami a co najważniejsze nad możliwością ich pokonania ? dziękuję Monika Witas za tak perfekcyjnie przygotowane i ubogacające szkolenie ?

Dziękuję za PROFESJONALNE przeprowadzenie warsztatów.

Byłam, widziałam zabieram wiedzę i dużą dawkę pozytywnej energii!:) Polecam Monikę Witas i jej szkolenia. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo interesujący, dynamiczny, bogaty w treść merytoryczną z piękna oprawą. Trener prowadzący Monika Witas prowadzi zajęcia bardzo swobodnie, autentycznie, ma dużą energię, efektywnie prowadzi grupę, buduje zaufanie i zaangażowanie do pracy wśród uczestników. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie i profesjonalnie. To był dla mnie świetny i bardzo budujący czas. W ogóle się nie nudziłam i praca była bardzo przyjemna. Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Sięgnij po Asertywność organizowanym przez Monika Witas-szkolenia.

Uczestniczyłam w warsztacie „Sięgnij po asertywność”.
Świetna Prowadząca, sympatyczna grupa osób, pyszny poczęstunek, bardzo dobre warunki pracy. Był to czas, by poznawać siebie.
Co to jest asertywność? Czy mam z tym problemy? Dlaczego i jak reaguję w niektórych sytuacjach?
Co budzi moje różne emocje i jak sobie z tym radzę?
Czy osoba miłosierna może być asertywna ?
Uczestnicy znajdywali odpowiedzi na te i podobne pytania,
POLECAM szkolenia Pani Moniki Witas

Szkolenie się skończyło – to był dobrze zagospodarowany czas.
Temat nie był mi obcy, ale profesjonalizm Moniki – jej spokój, umiejętność prowadzenia warsztatów wzbogaciła mnie w nową wiedzę.
Jestem wdzięczna Opatrzności, że skierowała mnie na takie zajęcia

MONIKO również bardzo dziękuję za ten wspaniały czas, profesjonalizm i cudowną atmosferę

 


%d bloggers like this: